Homeslider image

Trawertyn to kamień naturalny, który w ostatnich latach stał się jednym z bardziej popularnych rozwiązań, stosowanych do wykończenia wnętrz. Wykonuje się z niego posadzki, kominki, wanny, umywalki , blaty kuchenne, parapety, stopnie, stoły, stoliki itp. Łatwo harmonizuje się z otoczeniem.

Onyx to kamień półszlachetny, ozdobny, o bogatym wzornictwie. Stosowany jako element dekoracyjny, przepuszczający światło, pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt.

Aglomarmur Konglomerat marmurowy jest produktem przemysłowym wynikającym z kombinacji 95% marmuru naturalnego oraz 5% żywicy poliestrowej w charakterze łącznika.

Konglomerat Kwarcytowy W naszej ofercie posiadamy konglomeraty kwarcytowe firmy Technistone. Materiał ten łączy w sobie wybrane wysokiej jakości naturalne surowce z najnowocześniejszymi technologiami mieszania i prasowania. W ten sposób powstaje produkt, który łączy w sobie kreatywność przyrody i wytrzymałość nowoczesnych materiałów. Ze względu na jego charakterystyczne właściwości takie jak: niska nasiąkliwość, niska porowatość, odporność na zarysowania i działanie chemikaliów oraz szeroka gama kolorów, wykończeń powierzchni, różnorodność grubości i wymiarów; jest on stosowany zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, w projektach domów prywatnych, obiektów publicznych i przemysłowych, najczęściej w formie blatu kuchennego lub łazienkowego, płyt chodnikowych, schodów, okładzin itp.

Loader
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.