Homeslider image

Nasza firma

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w kamieniarstwie budowlanym i nagrobkowym, która zajmuje się obróbką i montażem kamienia naturalnego, takiego jak: marmur, granit, trawertyn, aglomarmur, onyx oraz konglomerat kwarcytowy.

Działamy na polskim rynku od 30 lat (rok założenia 1988). Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie w dziedzinie kamienia naturalnego, produkcji kamiennych elementów budowlanych, technik ich montażu i konserwacji. Kamień jest materiałem trwałym o niepowtarzalnych walorach estetycznych z uwagi na ten fakt jest towarem pożądanym na rynku budowlanym. Od początku swojego istnienia duży nacisk stawiamy na jakość naszych produktów, dzięki czemu wypracowaliśmy sobie silną pozycje w branży i jesteśmy postrzegani przez klientów jako firma solidna której można powierzyć nawet te najtrudniejsze projekty.

Największą satysfakcję sprawia nam pomoc Klientom w realizowaniu ich marzeń o pięknych wnętrzach i przestrzeni wokół. Kamieniarstwo budowlane to to, co robimy najlepiej. Przede wszystkim staramy się nadążać za nowoczesnymi nowinkami dotyczącymi wzornictwa, kolorów i projektowania wyrobów z kamienia naturalnego, stając się tym samym firmą konkurencyjną na rynku, dbającą w szczególności o zadowolenie Klienta.

Zakres działalności firmy to profesjonalne cięcie, obróbka i montaż elementów kamiennych takich jak:

  • Blaty kuchenne i łazienkowe
  • Parapety
  • Nagrobki
  • Schody
  • Obudowy kominkowe
  • Inne wyroby z kamienia naturalnego
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.